Teknoloji

Batman: Arkham Trilogy Switch Console İçin Duyuruldu: İşte İlk Video

 
Warner Bros. Games, Switch konsolu için Batman: Arkham Trilogy’yi duyurdu. Üçleme Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City ve Batman: Arkham Knight’ı içeriyor. Switch sürümü, her üç oyunda da önceden yayınlanmış tüm indirilebilir içeriği içerir. Switch versiyonu sonbaharda çıkacak.
 
Üçleme, Switch konsoluna gelmeye hazırlanıyor
 
 
 
Batman oyunları arasında değerli bir yere sahip olan Batman: Arkham üçlemesi her platformda çıkış yapmayı hedefliyor. Şimdi ise bu oyun Switch konsoluna gelmeye hazırlanıyor. Üçlemedeki oyunların her biri Turn Me Up Games grubu tarafından Switch konsoluna taşınıyor. Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve 2009 yılında piyasaya sürülen Batman: Arkham Asylum ile başlayan macera City ile devam ediyor.
 
Batman Arkham Asylum’un devamı niteliğindeki Batman: Arkham City, 2011 yılında oyuncuların beğenisine sunuldu. Gotham City’nin tüm düşmanlarının olduğu bu ortamda, tehditleri ortadan kaldırmak tamamen bizim işimiz.
 
Üçlemenin son oyunu olan Batman: Arkham Knight, 2015 yılında Rocksteady Studios tarafından piyasaya sürülmüştü. Üçlemenin finali Arkham Knight ile çıtayı daha da yükseltiyor.
 
İşte duyuru fragmanı
 
 

haberurgup.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu