Yaşam

Elektronik müzisyenler bir araya geliyor

İSTANBUL (İGFA) –Genç ve yetenekli yapımcıları ve DJ’leri bünyesine katmaya başlayan Tünel Müzik, idealist yaklaşımıyla hızla bölüme girdi.

3 farklı yeteneğin ortaya çıkmasıyla kurulan Tünel Müzik Grubu, yüzlerce demo eseri dinleyip değerlendirerek yatırım yapacakları veya düzeltilmesi gereken eserleri belirliyor. 2017 yılının başında ortaklardan Hakan Akkuş ‘Olamam’ modülü ile dünyanın birçok ülkesinde en çok dinlenen 10 segmentte yer aldı ve birçok ülkede sahne aldı.

Bu yıl Bahreyn’de gerçekleşecek olan F1’de açılış DJ’i olarak sahne alacak.

Film Prodüksiyon ortaklarından biri olan Mert Yontan, kısa bir süre önce DJ ve Yapımcı olarak branşa girmiştir. Yaptığı modüllerle tüm dünyada adından söz ettirmeye başlarken, müzik şirketinin son ortağı Cem Varlık, sosyal medyada uzun süredir Türkiye’de faaliyet gösteren global kurum ve kuruluşların resmi yetkilisi. Sosyal medya danışmanı oldular ve farklı bakış açılarıyla görüşmeye geldiler.

Çalışmalarında gösterdikleri başarı ile yeni dönem müzik şirketi Tunnel Music Group’u kuran Hakan Akkuş, Mert Yontan ve Cem Assy, elektronik müzisyenlerini tek çatı altında toplamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu