Yaşam

Behzat C.’nin Melih Gökçek’i ekibinden göndermesi: Ankara çıkmaza girdiği dönemi atlattı

BluTV’de uzun bir aradan sonra yeni bölümleriyle yayınlanan Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinin başrol oyuncuları Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu ve Berkan Şal, Candaş Tolga Işık’ın Az önce Konuştum programına konuk oldu. . Beşikçioğlu ve Şal’ın eski ve yeni Ankara sohbetlerinde yaptıkları gönderme dikkat çekti.

“ORTAKLIKTA OLDUĞUM DÖNEMDEN İTİBAREN ANKARA KURDU”

Candan Tolga Işık’ın “Eski Ankara ile yeni Ankara arasındaki farkı hissettiniz mi?” Erdal Beşikçioğlu, “Ankara’nın belirsizlik içinde olduğu bir dönem vardı. Açıkçası bundan kurtulduğumuza çok sevindik” yanıtını vererek eski Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek’e atıfta bulundu. İnanç Konukçu ise “Dinozorlarla bir dönem yaşandı. Ne diyelim…” dedi.

“DİZİNİN NEFRETİ AŞK KADAR GÜÇLÜ”

Behzat C. Beşikçioğlu, dizinin seyirciyi ikiye böldüğünü söyledi. “Karakterleri çok sevdik. Kendimizden çok şey kattık. Ülkede eksik olan duyguyu tamamlamaya çalışıldı. Bu da amacına ulaştı diye düşünüyorum. İzleyiciler tarafından da çok sevildi. Nefret bir o kadar şiddetli.” sevgisi olarak. Bir izleyici.” Behzat’ı seven bir grup vardır; Keşke efsane olarak kalsaydım diyen bir seyirci kitlesi var” dedi.

haber-koycegiz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu