Haber

İstanbul’daki operasyonda gözaltına alınan Engin Polat ve ailesi kameralara yakalandı

İstanbul Yapılan operasyonda gözaltına alınan Engin Polat, eşi Dilan Polat ve aile bireyleri Sıla Doğu ve Kürşat Polat’ın yanı sıra muhasebecileri Beyza Ekici, mali işler memuru Ahmet Gün ve bazı çalışanları da adliyeye getirildi. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Vatan Kampüsü’ndeki sağlık kontrollerinin ardından sorgulanacak. Şahıslar o anları kameralara kaydetti.

MUHASEBECİLER DE GÖZALTIDA

Uzun süredir kamuoyunu meşgul eden ve kara para aklama iddiasıyla gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat’ın aile üyeleri Sıla Doğu, Sezgin Polat, Kürşat Polat’ın yanı sıra muhasebecileri mali işler sorumlusu Beyza Ekici Avukat. İstanbul’da düzenlenen operasyonda Ahmet Gün ve bazı çalışanları gözaltına alındı. İstanbul Mali Hatalar Şube Müdürlüğü’ne bağlı gruplar tarafından yakalanan şüpheliler, sağlık kontrollerinin ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi.

15 FİRMA ARANDI

Öte yandan geçtiğimiz günlerde şüphelilerle ilgili 15 firmada arama ve dijital materyallere el konulması gerçekleştirildi.

HEPSİ KELEPÇELİYDİ

Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ederken, Dilan Polat, Engin Polat, Sıla Doğu ve diğer gözaltına alınanlar polis merkezine götürülürken kameralara yakalandı. Şahısların kelepçeli olduğu görüldü.

İşte o görüntüler:

Kaynak: Magazinkolik / Sayfa 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu