Haber

Pucca’nın oğlu 3. kattan düştü

ensonhaber.com

Pucca lakaplı fenomen yazar Selen Pınar Işık ile oyuncu Serhat Osman Karagöz’ün 6 yaşındaki oğlu Batı 3. kattan düşerek hastaneye kaldırıldı.

Pucca, oğlunun üçüncü kattan düştüğünü ve hastanede tedavi altına alındığını duyurdu.

“Hayatımdan 25 yıl gitti”

Pınar, oğlunun sağlık durumu hakkında bilgi verdi. “Merhaba, aklım başıma geldi. Arayan soran herkese teşekkürler, hiçbir aramaya dönemedim, çok üzgünüm konuşacak havamda değildim, hayatımdan 25 yıl gitti. Bir gün.

“Puding İstiyor”

Elimden geldiğince yazıyorum, şu an hala şoktayım. West 3. kattan düştü, bilinçsiz kollarında kırıklar var, dün ameliyat oldu. Kırıkların durumu biraz önemli ama geçer. Gülüyor, puding istiyor, öpüyor, şakalar yapıyor ve doktorları polise ihbar etmekle tehdit ediyor. Bir süre hastanede kalacağız. Kısa sürede bu fotoğraf gibi ayağa kalkacağına eminim, beklediğimden daha güçlü bir çocuk. Cümlelerim anlamsız ve karışık olabilir kusura bakmayın biraz daha toparlanırsam uzun uzun anlatırım. Merak edip dua edenler çok teşekkür ederim”söz konusu.

“Akıl sağlığım bir mucize”

Peder Serhat Osman Karagöz ise sosyal medya hesabından açıklama yaptı. “Tek tek dönemediğim tüm arkadaşlarıma ve yazan herkese çok teşekkür ederim. Bir o kadar da western tarzı bir baş belası. Yaşanan travmatik, konu ucuz. Maneviyatımı savunuyorum. sağlık, bu bir mucize”terimleri kullandı.

espiyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu